Ususret Božiću i Novoj 2021. godini…

Udruga hrvatskih diplomata (UHD) u suradnji s Ministarstvom vanjskih i europskih poslova (MVEP) i Humanitarnom udrugom Fajter organizirala je akciju prikupljanja donacija za beskućnike.

Tako je u dva dana, ponedjeljak, 14. prosinca i četvrtak, 17. prosinca u prostorijama MVEP-a prikupljeno 25 paketa higijenskih potrepština, lijekova, zimske odjeće, obuće i hrane, prema konkretnim potrebama primatelja.

Prikupljena je i novčana donacija članova UHD-a i djelatnika Ministarstva u iznosu od 1.600 HRK koja je uplaćena na račun Udruge Fajter.

Predsjednik Udruge Fajter Mile Mrvalj, po završetku akcije zahvalio se zaposlenicima Ministarstva i preuzeo prikupljena sredstva radi njezine distribucije potrebitima.