Čestitka povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja, 5. kolovoza

Drage kolegice i kolege, članice i članovi Udruge hrvatskih diplomata (UHD),

U sjećanje na slavne dane borbe za stvaranje slobodne i demokratske Republike Hrvatske usmjerimo svoje misli i riječi, svoje zahvalno srce prema sudionicima oslobodilačke akcije „Oluja“ i svim braniteljima na žrtvi i nesebičnoj ljubavi ugrađenoj u temelje naše Republike Hrvatske.

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja budi osjećaje ponosa na slavne dane borbe. U duhu tog zajedništva, kao i onda, tako i danas udružimo svoje snage, svoje znanje i sposobnosti kako bismo uspješno prebrodili aktualne različite krizne situacije i rješavali brojne izazove kako bi osigurali bolju budućnost i hrvatskom, ali i svim ostalim narodima koji žive u Lijepoj našoj.

Poštovane kolegice i kolege, članice i članovi UHD-a čestitamo vam Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja.

Izvršni odbor UHD-a